Ogólnopolskie Targi Edukacja
2024-03-21 | 12:39:42
Zobacz także:
XXVI Ogólnopolskie Targi Edukacja
 
Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z Was za udział w naszych tegorocznych Targach Edukacyjnych. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było nie tylko udane, ale także inspirujące i pełne cennych wymian myśli oraz doświadczeń.
Dzięki waszej aktywności, prezentacjom, warsztatom oraz dyskusjom, Targi Edukacja stały się niezwykłą przestrzenią do rozwijania wiedzy, dyskusji i nawiązywania wartościowych kontaktów.
Chcielibyśmy podziękować naszym tegorocznym wystawcom, prelegentom, patronom oraz partnerom, którzy wnieśli ogromny wkład w sukces tegorocznych Targów. Wasza wiedza, pasja i zaangażowanie sprawiły, że nasze wydarzenie było niezapomniane i pełne inspiracji.
Na zakończenie, chcielibyśmy podziękować naszym Gościom, którzy licznie odwiedzili Targi Edukacja, poszukując nowych możliwości kształcenia i rozwoju osobistego. Wasze zainteresowanie i aktywność sprawiły, że nasze wydarzenie było prawdziwym sukcesem.
Mamy nadzieję, że Targi Edukacja przyniosły Wam mnóstwo inspiracji, nowej wiedzy i wartościowych kontaktów. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i już teraz zapraszamy na kolejną edycję naszego wydarzenia, która odbędzie się 18-19 marca 2025 roku w katowickim Spodku!
Patroni:
GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Partnerzy wydarzenia:
Katowice - Miasto Nauki
Wystawcy:
Politechnika Opolska
Centrum Edukacji Copernicus
Cosinus Katowice
Akademia Humanitas
Politechnika Częstochowska
Amazon
Uniwersytet Bielsko-Bialski
Uniwersytet Opolski
Politechnika Wrocławska
Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Eduiko - Uwalniamy wiedzę
Śląskie - Rynek Pracy
EUROPE DIRECT W POLSCE